Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Nieaktywowany Użytkownik: 7
Najnowszy Użytkownik: Fabjanowski
Wystawy Lotnicze "Modelarstwo lotnicze" Galeria Cuprum Arena




Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

W dniach 13-14.06.2015r można było podziwiać modele szybowców i samolotów sekcji modelarskiej Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Mieszkańcy Lubina i okolic z podziwem oglądali tak wspaniałe konstrukcje tym bardziej, że każdy z nich to latający model zdalnie sterowany, który pochodzi z Lubina i niejednokrotnie latał na lubińskim lotnisku czy nawet startował na mistrzostwach świata. To bardzo wspaniała wystawa – podkreślali mieszkańcy Lubina.
Dużym zainteresowaniem okazały się zorganizowane podczas wystawy warsztaty modelarskie dla najmłodszych, podczas których dzieci szkół podstawowych, gimnazjum a nawet przedszkolaki budowali własne szybowce. W warsztatach wzięło łącznie udział 133 uczniów. Frajdę z puszczania modeli mieli zarówno dzieci jak i dumni rodzice. Uczestnicy warsztatów startowali w zawodach na najdłuższy lot modelem szybowca „PW-5 Smyk” oraz „Swift Falcon”. Razem w zawodach wzięło udział 47 uczestników.
Dla zwycięzców ufundowane zostały atrakcyjne nagrody w tym zestawy modelarskie.
Dla wszystkich uczestników rozdano nagrody pocieszenia.

Zwycięzcy w konkursie na najdłuższy lot:

13.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Oliwia Robak
2. Zuzia Gaber
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Jakub Górecki
2. Sebastian Krakau
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „Swift Falcon”:
1. Oliwia Robak
2. Alan Grabarczyk
3. Kacper Lisik

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom organizator serdecznie gratuluje.

Na wystawie zaprezentowano zdjęcia oraz filmy szkoleniowe nagrane na lubińskim lotnisku.
Hitem pokazów był dron, z którego nakręcony film był demonstrowany podczas wystawy.

Na wystawie można było podziwiać samoloty akrobacyjne:
EXTRA 300, EXTRA 260, YAK 55, GILES 202 i inne.
Nie zabrakło też modeli zdalnie sterowanych makiet samolotów wojskowych:
MIG 29-a (model rc samolotu odrzutowego myśliwca),
HARRIER ( model rc brytyjskiego samolotu rozpoznawczego pionowego startu i lądowania),
B-2 (model rc amerykańskiego bombowca strategicznego wykonanego w układzie latającego skrzydła),
DH 110 (model rc dwumiejscowego myśliwca przechwytującego),
B-25J MITCHELL (model rc dwusilnikowego najsłynniejszego z bombowców),
TRANSAL C-160 (model rc wojskowego samolotu transportowego),
BOEING CH-47 CHINOOK (model rc śmigłowca tzw. tandemu)
oraz
modele samolotów pasażerskich:
AIRBUS A380 (model rc dwupoziomowego, czterosilnikowego samolotu pasażerskiego SuperJumbo);
modele samolotów z II wojny światowej:
SPITFIRE MK-24 (model rc najsłynniejszego brytyjskiego myśliwca);
modele szybowców:
MDM-1 FOX (model rc polskiego dwumiejscowego szybowca akrobacyjnego);
modele zawodnicze szybowców wyczynowych:
KLASY F1A ( swobodnie latające modele szybowców własnej konstrukcji, które startowały na wielu zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tym mistrzostwach świata oraz europy)
i wiele wiele innych szkoleniowych modeli akrobacyjnych.

Wystawa Modelarstwa Lotniczego z cyklu Wystawy Lotnicze „Modelarstwo Lotnicze” współfinansowana przez Gminę Miejską Lubin.

Organizator wystawy - Sekcja Modelarska Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Kontakt : sekcja.modelarska@eplu.eu





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 13.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
1 Oliwia Robak SP 9 2A 11,7 6,7 13,8 32,2 1
34 Zuzia Gaber SP 8 1D 9,5 8,2 10,3 28,0 2
11 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 6,4 10,1 7,4 23,9 3
65 Jakub Mielniczuk SP-K 4 7,5 4,0 9,1 20,6 4
61 Norbert Zawadzki SP 3 6B 5,3 6,4 8,7 20,4 5
6 Bartłomiej Prokop SP 14 4C 8,0 4,8 6,1 18,9 6
31 Martyna Ciosek SP 5 4B 6,6 10,3 0,0 16,9 7
2 Agnieszka Urban SP 3 4C 5,0 5,9 5,5 16,4 8
5 Adrian Prokop SP 14 2B 4,8 3,5 7,6 15,9 9
33 Jakub Luzar SP 5 4B 8,6 4,0 3,0 15,6 10
58 Damian Hutnik P2 4,8 4,5 5,9 15,2 11
32 Małgosia Ciosek SP 5 4B 5,1 3,0 3,6 11,7 12
63 Mateusz Stąpór SP 1 2A 3,1 3,2 4,1 10,4 13
52 Karol Popek SP 1 5C 0,5 4,4 3,6 8,5 14
62 Zuzia Stąpór P3 1,9 2,5 2,7 7,1 15
48 Piotr Bura SP 1 6C 3,8 1,0 1,2 6,0 16
54 Ada Siekaniec SP 14-G 1 2,8 2,0 0,0 4,8 17
53 Oskar Siekaniec P5 3,2 0,0 0,0 3,2 18
3 Julia Delczyk SP 1 1A 0 0 0 0
4 Nadia Delczyk SP 1 3C 0 0 0 0
7 Szymon Kapiec 0 0 0 0 0
8 Olivier Szablewski 0 0 0 0 0
9 Anna Maria Benesz 0 0 0 0 0
10 Patryk Gębka SP 9 5C 0 0 0 0
12 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 0 0 0 0
13 Dawid Bystryk SP 12 1B 0 0 0 0
14 Martyna Bystryk 0 0 0 0 0
15 Szymon Kuflikowski 0 0 0 0 0
16 Romeo Szarek 0 0 0 0 0
17 Marynika Kletkiewicz SP 5 2B 0 0 0 0
18 Szymon Dąbrowski 0 0 0 0 0
19 Damian Rychlicki SP 7 1A 0 0 0 0
20 Antoni Jaworski P7 0 0 0 0
21 Martynka Bandziak P4 0 0 0 0
22 Krystian Święch SP 5 5A 0 0 0 0
23 Maja Święch SP 5 6D 0 0 0 0
24 Leon Gzik P2 0 0 0 0
25 Kornelia Gzik SP 2 5A 0 0 0 0
26 Sandra Wójcik SP 9 3A 0 0 0 0
27 Agnieszka Stefan SP 14 4B 0 0 0 0
28 Julia Kochmańska P4 0 0 0 0
29 Tymon Malinowski P6 0 0 0 0
30 Eryk Malinowski SP 5 5A 0 0 0 0
35 Julianna Sokołowska P-R 0 0 0 0
36 Antoni Babiński P1-B 0 0 0 0
37 Krzysztof Babiński P1-B 0 0 0 0
38 Filip Samoticha P-M 0 0 0 0
39 Jakub Samoticha SP-N 0 0 0 0
40 Szymon Niedzielski P2-P 0 0 0 0
41 Maciej Niedzielski SP 3-P 0 0 0 0
42 Marek Michalik SP 1 3B 0 0 0 0
43 Igor Niewiadomski SP 5 3B 0 0 0 0
44 Oskar Płatek SP 2 2B 0 0 0 0
45 Kacper Ozga G 2 0 0 0 0
46 Łukasz Holeniewski G 5 0 0 0 0
47 Bartosz Łabęda P10 0 0 0 0
49 Jakub Bar SP 5 6A 0 0 0 0
50 Igor Góras SP109 1A 0 0 0 0
51 Pola Rogoźnicka P 0 0 0 0
55 Filip Maćkała P9 0 0 0 0
56 Sebastian Kicała G 5 0 0 0 0
57 Radek Chruściński G 1 0 0 0 0
59 Adrian Szmyt SP 3-G 2A 0 0 0 0
60 Julita Szmyt SP 3-G 1B 0 0 0 0
64 Hubert Pieściński SP 3 3B 0 0 0 0







WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
3 Jakub Górecki 0 10,1 4,3 13,0 27,4 1
1 Sebastian Krakau SP 12 VB 9,8 8,2 5,5 23,5 2
9 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 10,0 5,4 6,7 22,1 3
45 Oliwia Robak SP 9 2A 2,1 9,2 10,1 21,4 4
2 Piotr Dziadosz SP 9 5C 6,0 6,8 6,9 19,7 5
47 Norbert Zawadzki SP 3 6B 3,5 8,2 6,5 18,2 6
46 Agnieszka Urban SP 3 4C 4,2 6,0 3,5 13,7 7
12 Marta Piotrowska SP 9 3B 3,7 4,3 5,2 13,2 8
19 Alan Grabarczyk SSP 6 5,2 5,4 2,0 12,6 9
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 3,1 3,5 5,2 11,8 10
13 Grzegorz Górnicki SP 9 3B 3,4 3,8 4,6 11,8 10
39 Jan Kaczorek P5 7,3 0,2 2,8 10,3 12
4 Sabina Górecka SP 7 1A 4,2 0,6 3,8 8,6 13
5 Marcel Goluch 0 0 0 0 0
6 Antoni Kaczmarek SP 5 1D 0 0 0 0
7 Kasia Kaczmarek PN-3 0 0 0 0
10 Alan Krasoń P3 0 0 0 0
11 Marcin Tiachnig SP-CH 1 0 0 0 0
14 Sebastian Kozłowski SP 3 4E 0 0 0 0
15 Bartek Kozłowski SP 3 2C 0 0 0 0
16 Aleksandra Ogrodnik PN17-G 0 0 0 0
17 Aleksander Ligęza PZ 0 0 0 0
18 Lena Ligęza PZ 0 0 0 0
20 Igor Fąfara SP-WR 6A 0 0 0 0
21 Lena Masłowska P-G 0 0 0 0
22 Mateusz Krupski SP 4-L 0 0 0 0
23 Karolina Gurau P-SZ 0 0 0 0
24 Natalia Kaczorowska G 5 1 0 0 0 0
25 Gracjan Hałysz SP N 0 0 0 0
26 Gniewko Maksymski PW 0 0 0 0
27 Nadzieja Maksymski PW 0 0 0 0
28 Michał Kuchciak PN 14 0 0 0 0
29 Nadia Kubacka 0 0 0 0 0
30 Wojtek Opaliński 0 0 0 0 0
31 Julia Szlachta 0 0 0 0 0
32 Maks Wiadrowski SP 9 2A 0 0 0 0
33 Karol Szafran 0 0 0 0 0
34 Kubuś Zięcina 0 0 0 0 0
35 Maja Kozłowska SP 3 1C 0 0 0 0
36 Oskar Langner P1-Ch 0 0 0 0
37 Filip Hawrylczak P4-P 0 0 0 0
38 Maciej Pasek SP 1-Ch 0 0 0 0
40 Wiktor Rakoczy P12 0 0 0 0
41 Marysia Reguła SP 5-B 0 0 0 0
42 Dominika Bochen SP 41-J 0 0 0 0
43 Malinka Zając 0 0 0 0 0
44 Paweł Rątkiewicz P-Z 0 0 0 0





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca "Swift Falcon"
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
16 Oliwia Robak SP 9 2A 16,9 9,1 12,9 38,9 1
2 Alan Grabarczyk SSP 6 4,4 14,0 16,0 34,4 2
20 Kacper Lisik SP 7 5C 13,0 7,2 12,0 32,2 3
18 Norbert Zawadzki SP 3 6B 11,6 12,8 6,8 31,2 4
12 Agnieszka Urban SP 3 4C 11,8 6,6 5,0 23,4 5
6 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 7,7 6,2 6,5 20,4 6
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 7,0 8,0 4,6 19,6 7
7 Paweł Niżnik SP 5 4B 5,5 5,1 7,0 17,6 8
15 Igor Budnik SP 5 4C 3,3 5,9 6,5 15,7 9
9 Piotr Bura SP 1 6C 7,7 7,7 0,0 15,4 10
4 Piotr Dziadosz SP 9 5C 4,8 4,8 5,6 15,2 11
5 Sebastian Krakau SP 12 5B 4,8 4,1 5,3 14,2 12
14 Sebastian Kicała G 5 1B 4,5 4,0 5,5 14,0 13
13 Filip Laskowski SP 14 2D 5,1 8,0 0,0 13,1 14
17 Konrad Jakubowski SP 1 4B 4,6 3,0 5,2 12,8 15
19 Mateusz Dzieża SP 10 5A 0,0 4,6 2,1 6,7 16
10 Jakub Bar SP 5 4A 4,5 0,0 0,0 4,5 17
1 Łukasz Małecki SP 14 4D 0 0 0 0
3 Gracjan Hałysz SP-N 0 0 0 0
11 Michał Cetnar SP 5 4B 0 0 0 0
21 Paulina Tomczak SP 1 1C 0 0 0 0






Wycieczki Zapoznawcze "Bliżej Lotnictwa" cz1


Zadanie współfinansowane przez Gminę Miejską Lubin.

Miejsce: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - lotnisko
Data: 12.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wycieczki zapoznawcze "Bliżej lotnictwa"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK

WYKAZ UCZESTNIKÓW:

Nr Imię Nazwisko Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
6 Piotr Bonkosz 10 5 5 20 1
9 Oliwier Hadalski 6 9 4 19 2
5 Krystian Kosterko 6 7 5 18 3
4 Borys Chojnacki 4 6 5 15
11 Jakub Grabowski 3 7 4 14
1 Juliusz Śmigielski 2 6 6 14
10 Zbyszek Burczak 3 5 5 13
2 Michał Smalec 2 3 3 8

Nr Imię Nazwisko Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
13 Amelia Linert 8 3 3 14 1
3 Sandra Laik 2 5 6 13 2
12 Lena Kulczycka 5 3 4 12 3
7 AleksandraStefanek 2 4 5 11
8 Alicja Harabień 3 4 3 10











WYSTAWY LOTNICZE - "MODELARSTWO LOTNICZE"






























WYSTAWA MODELARSTWA LOTNICZEGO
(godz. 10.00-21.00)

Wystawa modelarstwa lotniczego, która odbędzie się 13-14.06.2015 roku w atrium Galerii Cuprum Arena to pierwsza taka wystawa modelarska w Lubinie z udziałem największych modeli zdalnie sterowanych. Postęp w elektronice jak również dostęp do najnowszych technologii kompozytowych przekłada się na szybkie zastosowanie właśnie w modelarstwie lotniczym.
Każdy z widzów będzie mógł zobaczyć i podziwiać modele z bliska, która nie raz latały na lubińskim lotnisku. Przy okazji można dowiedzieć się historii o każdym z modeli.
Hitem wystawy będą modele zdalnie sterowane akrobacyjne „giganty”, jedne z najlepszych makiet samolotów akrobacyjnych:
EXTRA 330
YAK 55
SUKHOI SU 26
GILES 202

Nie zabraknie też modeli zdalnie sterowanych makiet samolotów wojskowych:
MIG 29-a (model rc samolotu odrzutowego myśliwca)
HARRIER ( model rc brytyjskiego samolotu rozpoznawczego pionowego startu i lądowania)
B-2 (model rc amerykańskiego bombowca strategicznego wykonanego w układzie latającego skrzydła)
DH 110 (model rc dwumiejscowego myśliwca przechwytującego)
B-25J MITCHELL (model rc dwusilnikowego najsłynniejszego z bombowców)
TRANSAL C-160 (model rc wojskowego samolotu transportowego)
BOEING CH-47 CHINOOK (model rc śmigłowca tzw. tandemu)
oraz
Modele samolotów pasażerskich:
AIRBUS A380 (model rc dwupoziomowego, czterosilnikowego samolotu pasażerskiego SuperJumbo)
Modele samolotów z II wojny światowej:
SPITFIRE MK-24 (model rc najsłynniejszego brytyjskiego myśliwca)
Modele szybowców:
MDM-1 FOX (model rc polskiego dwumiejscowego szybowca akrobacyjnego)
Modele zawodnicze szybowców wyczynowych:
KLASY F1A ( swobodnie latające modele szybowców własnej konstrukcji, które startowały na wielu zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tym mistrzostwach świata oraz europy).
i wiele wiele innych szkoleniowych modeli akrobacyjnych.


WARSZTATY MODELARSKIE: BUDOWA SZYBOWCA PRZEZ NAJMŁODSZYCH
(godz. 13.00-16.00)

Najmłodsi, pod okiem instruktorów, będą mogli zbudować jednego z szybowców tzw. „rzutków”:
Smyk PW-5 oraz Swift Falcon (ilość modeli ograniczona).

KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH
(godz. 16.00)

Uczestnicy warsztatów będą mogli spróbować swoich sił w konkursie.
Na koniec warsztatów zorganizowane będą zawody na najdłuższy lot szybowca „Swift Falcon”.
Dla zwycięzców ufundowane zostaną nagrody oraz między innymi modele: Aviator Firebird Glider.

POKAZY MODELARSKIE
(godz. 17.00)

Przy sprzyjającej pogodzie doświadczeni modelarze, w pobliżu fontanny galerii, zaprezentują modele rc w locie. Zobaczyć będzie można między innymi najnowsze konstrukcje dronów, wykorzystywanych do videofilmowania jak również do celów geodezyjnych.



ZS3
Newsy : Zawody modelarskie - Lubin AZMAeroklub Zagłębia Miedziowego
Sekcja Modelarska

w dniu 28.05.2015r

przeprowadziła Wystawę Lotniczą "Modelarstwo Lotnicze" w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie

Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Lubin.


Wystawa odbyła się w Sali Audiowizualnej Zespołu Szkół nr 3 w Lubinie gdzie zaprezentowano modele członków sekcji modelarskiej AZM tj. między innymi modele zdalnie sterowane samolotów, śmigłowców i szybowców, sportowych oraz wojskowych.
W wystawie wzięli udział uczniowie z 15 klas:(Id,IIIb,Ia,Ic,IIa,Ib,IIb,IIIa,VIb,IVb,IVa,IVc,Va.Vb,VIa).
Po wystawie zostały przeprowadzone warsztaty modelarskie, w których wzięło udział 3 klasy.
29 osób przystąpiło do konkursu.

Zwycięzcy konkursu (Zawody modelarskie modeli szybowców " Swift Falcon" ):
1 m-ce Hubert Szczepanik kl. IVa
2 m-ce Marcel Gajda kl. IVa
3 m-ce Agnieszka Urban kl. IVc







Więcej informacji na stronie Zespołu Szkól nr 3 w Lubinie:

Link - opis www.zs3lubin.pl

Więcej zdjęć na stronie Zespołu Szkół nr 3 w Lubinie:

Link - zdjęcia www.zs3lubin.pl
Wystawy Lotnicze
Ośrodek Modelarstwa Lotniczego (Sekcja modelarska)
Aeroklubu Zagłębia Miedziowego
zaprasza na:
Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"

Miejsce wystaw:
1. 28.05.2015r Zespół Szkół nr 3 w Lubinie.
2. 13-14.06.2015r Galeria Cuprum Arena w Lubinie.

Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Lubin.









F3K PP
Newsy F3KW niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego zakończyły się Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych Wyrzucanych z Ręki – F3K.


Przy pięknej niedzielnej pogodzie rozegrano wszystkie zaplanowane konkurencje. W sumie rozegrano aż 13 konkurencji. Na każdą rundę składają się 3 grupy zawodników.
W czasie startowym 10 minut, wszyscy z grupy wyrzucają model, który wzbija się na ok. 50-70 m. W zależności od zadania, model jest tak sterowany, aby utrzymał się w odpowiednim czasie w powietrzu.

Na zakończenie mistrzostw, specjalnie dla przybyłych gości i licznej publiczności został wykonany "finał" F3K. Finał rozgrywany jest nadprogramowo i nie wpływa już na oficjalne wyniki. W "finale" startuje siedmiu najlepszych zawodników, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności. Drogą eliminacji (odpada najkrótszy lot), zostaje wyłoniony zwycięzca finału. Jednoczesne wyrzucanie siedmiu modeli w górę, sprawia naprawdę duże wrażenie. Po wylądowaniu pierwszego modelu, wszystkie pozostałe muszą wylądować do 30 sekund. Okazało się, że nawet w tej konkurencji wygrał obecny Mistrz Polski F3K – Rafał Budzoń (gratulacje).
Odbyły się również pokazy dronów, które także wzbudziły zaciekawienie publiczności.

Zwycięzcy Mistrzostw Polski F3K na rok 2015:
1. Rafał Budzoń – GSML Bielsko-Biała
2. Leszek Małmyga – AZL Zielona Góra
3. Jarosław Grzesica – AZM Lubin
...
10. Piotr Skibiński (Najlepszy Junior) - AZL Zielona Góra


Gratulujemy naszemu zawodnikowi z Aeroklubu Zagłębia Miedziowego (AZM Lubin).

Wyniki MP F3K 2015 Lubin Link

Mistrzostwa Polski F3K zostały współfinansowane przez MSiT.









Po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski sklasyfikowano również drużyny:


Lp. Team name:
1 Aeroklub Ziemi Lubuskiej (1)
2 Aeroklub Warszawski
3 Aeroklub Ziemi Lubuskiej (2)
4 Aeroklub Gdański
5 GSML-Bielsko Biała
6 Aeroklub Zagłębia Miedziowego
7 Aeroklub Poznański
8 Aeroklub Podkarpacki
9 Aeroklub Świdnicki
10 MTSR-Sowiniec








Dzień wcześniej, 18 kwietnia, na lubińskim lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego odbyły się Ogólnopolskie Zawody do Pucharu Polski F3K - Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych Wyrzucanych z Ręki.

Pomimo zmiennej pogody z niewielkimi przelotnymi opadami deszczu, na planowane 10 rund rozegrano aż 8.

Wyniki:
1. Rafał Budzoń – GSML Bielsko-Biała
2. Leszek Małmyga – AZL Zielona Góra
3. Michał Sokołowski – AW Warszawa
...
5. Jarosław Grzesica – AZM Lubin

Wyniki PP F3K 2015 Lubin Link

F3K
Sekcja modelarska AZM zaprasza zawodników z licencjami FAI do zapisów on-line
na zawody:

1. Mistrzostwa Polski w klasie F3K : 18-19.04.2015r

2. Ogólnopolskie Zawody zaliczane do Pucharu Polski w klasie F3K : 18.04.2015r




ZAPISY - OGŁOSZENIE NABORU
Newsy Sekcja AZMOśrodek Modelarstwa Lotniczego
Aeroklubu Zagłębia Miedziowego




ogłasza

ZAPISY NA ZAJĘCIA MODELARSKIE

w ramach zadania:
"Doskonalenie systemu szkolenia w modelarstwie lotniczym"









Zadanie współfinansowane przez Gminę Miejską Lubin.

Miejsce wykonywania zajęć modelarskich:
Ośrodek Modelarstwa Lotniczego
(Modelarnia Lotnicza)
ul. 1-Maja 14b w Lubinie

Planowane są zajęcia praktyczne i teoretyczna dla 2 grup wiekowych:
1. Młodzicy: Dzieci Klas IV-VI Szkoły Podstawowej (10-12 lat)
2. Juniorzy: Młodzież Klas Gimnazjalnych (13-15 lat)

Wnioski z uzasadnieniem należy wysyłać na adres:
sekcja.modelarska@eplu.eu
do dnia 10.04.2015r (1 termin), 30.04.2015r (2 termin).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Osoby zainteresowane zapraszamy na dzień otwarty:
01.04.2015r oraz 07.04.2015r w godz. 17.00-19.00

Zajęcia modelarskie odbywać się będą w zorganizowanych grupach 2 razy w tygodniu po 2 godziny.
Planowane dni zajęć: Wt. 17.30-19.30, Pt. 17.30-19.30 (Dzień zastępczy: Śr. 17.30-19.30).

WNIOSEK:
>Link<

Adres mailowy ośrodka modelarskiego: sekcja.modelarska@eplu.eu
F3K - MISTRZOSTWA POLSKI W LUBINIE
Newsy F3KNa lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego odbędą się:

1. Otwarte Ogólnopolskie Zawody zaliczane do Pucharu Polski w klasie F3K : 18.04.2015r

2. Otwarte Mistrzostwa Polski w klasie F3K : 18-19.04.2015r

PROGRAM ZAWODÓW >>>>LINK <<<<
REJESTRACJA ON-LINE >>>>LINK <<<<





F3K - Ogólnopolskie zawody do Pucharu Polski w Zielonej Górze
Newsy F3KW dniach 21-22.03.2015r odbyły się Ogólnopolskie Zawody zaliczane do Pucharu Polski w klasie F3K w Zielonej Górze (lotnisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej - Przylep).

Jarosław Grzesica - nasz reprezentant sekcji modelarskiej AZM Lubin wywalczył 3 m-ce.
Gratulujemy!!!

wyniki:
Link
Zawody latawcowe LOK
Newsy : Zawody modelarskie - Lubin AZMNa lotnisku AZM w Lubinie odbyły się Zawody Latawcowe.



NOWOŚĆ: film o latawcach nakręcony z latającego drona -prod. kolegi Bogdana:
FILM NA YOUTUBE

W dniu 22.03.2015r odbyły się na lotnisku AZM Lubin zawody latawcowe.
Ok. godziny 11:00 rozpoczęto rywalizację sportową. Przy pełnym słońcu, choć niskiej temperaturze (ok. 5 stopni) dzieci z pomocą rodziców puszczały swoje latawce. Każdy chciał wynieść swój mały statek powietrzny jak najwyżej. Było dużo świetnej zabawy, zarówno dla dużych jak i najmłodszych zawodników.

Ocenę każdego latawca dokonywała komisja sędziowska składająca się z 5 osób. Przyznawano punkty za ocenę statyczną (konstrukcja, staranność wykonania, zdobienie) oraz za lot (lot stateczny, lot niestateczny, efekty specjalne). Suma punktów decydowała o zajętym miejscu.

Trochę informacji technicznych:
- kategoria wiekowa do lat 10,
- kategorie latawców: płaskie (FLP) i skrzynkowe (FLS),
- dla wszystkich uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody,
- słodki poczęstunek dla wszystkich.
Atrakcje dodatkowe:
- pokaz paralotni,
- pokaz dronów.

Organizator: LOK Lubin.
Współorganizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego.

Nagrody ufundowali: LOK Lubin oraz Starostwo Powiatowe w Lubinie.

Zdjęcia z zawodów:




Więcej zdjęć można znaleźć na stronie: Facebook AZM Lubin

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.839647736092091.1073741863.502401353150066&type=1

Link




Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowa fotografia
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mariusz
01.12.2017 22:02
09.12.2017r (sobota) Zebranie sekcji modelarskiej godz. 17.00 Szczegóły w Newsach.

heniek
29.08.2016 20:53
Mistrzostwa Europy w Serbii F1ABC,pięknie polatali w F1B i F1C: http://komisjamodelarskaa
p.pl/?page_id=198


UMR
01.05.2016 13:12
Powstała zakładka : Regulaminy lądowiska modelarskiego AZM Lubin

UMR
22.07.2015 13:33
Mistrzostwa Świata Modeli Swobodnie Latających F1A,B,C w Ułan Bator stolicy Mongolii. Zapraszam do zapoznania się z newsem.

UMR
21.07.2015 18:36
Jarosław Grzesica startuje w Mistrzostwach Świata w Chorwacji. 20-24.07 Loty oficjalne Mistrzostw Świata F3K. 25.07 - Finał Mistrzostw Świata F3K.

UMR
25.03.2015 00:01
AZM Lubin - Sekcja Modelarska zaprasza do rejestracji on-line na MP i PP w F3K Lubin 2015.

heniek
28.11.2014 22:17
Strona MŚ 2015 : http://www.ffmongolia2015
.mn/


heniek
19.11.2014 22:18
A zobaczcie to: http://www.flyingtv.pl/fi
lm,lotnictwo60,filmy-0,il
e-10,samolot-169.html


stadek
14.11.2014 15:54
tak kiedyś było:http://www.youtube.c
om/watch?v=FXDHguHIJuk#ac
tion=share


UMR
20.07.2014 00:00
Dodano zdjęcia z wystawy modeli AZM w Kinie HELIOS - 19.07 : GALERIA

Archiwum
Copyright © 2007 :
Super admin: Mariusz 59195 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor