Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Nieaktywowany Użytkownik: 7
Najnowszy Użytkownik: Fabjanowski
Mistrzostwa Polski F1A,B,C 26.09.2015r
Newsy F1A
Nasi reprezentanci Mariusz i Henryk startowali na Mistrzostwach Polski w klasie F1A na lotnisku w Turbii k/Stalowej Woli.


Zwycięzcy Mistrzostw Polski na 2015 rok
Kategoria F1A:
1.Dariusz Stężalski
2.Bartłomiej Modrzejewski
3.Jakub Jaraczewski

















Zwycięzcy Pucharu Polski w 2015 roku
Kategoria F1A:
1.Kamil Halicki
2.Henryk Krupa
3.Jakub Jaraczewski



Opis zawodów:
Link


Wycieczki zapoznawcze "Bliżej Lotnictwa" cz.2


Miejsce: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - lotnisko
Data: 28.09.2015r
Zadanie z cyklu: Wycieczki zapoznawcze "Bliżej lotnictwa"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska
Uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 3
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK

Zadanie współfinansowane przez Gminę Miejską Lubin.

Zwycięzcy konkursu:
Sebastian Chabrowski
Adrian Halborsztadt
Krystian Kuduk
oraz
Wojciech Semczuk
Bartosz Wiśniewski
Jan Strzelczyk


Gratulujemy.






Link do opisu na stronie www.zs3ubin.pl

SLPM skoki z balonu
Film:
Link


Zdjęcia:
Link
Link
Link
Link
FAI World Cup Event - VI Kietrz Cup F1A,B,C
Puchar Świata w Kietrzu 22-23.08.2015r




VI Kietrz Cup 2015:

Zawodnicy AZM Lubin:

23.08.2015r
World Cup: M.Urban - 14 miejsce, H.Urban - 17 miejsce / 59 startujących
Puchar Polski: M.Urban - 4 miejsce, H.Urban - 5 miejsce / 21 startujących

22.08.2015r
World Cup: M.Urban - 27 miejsce, H.Urban - 47 miejsce / 61 startujących
Puchar Polski: M.Urban - 8 miejsce, H.Urban - 16 miejsce / 20 startujących

Wyniki zawodów:
Link

Galeria zdjęć:
Link

Filmy:
Kietrz Cup 2014 - wspomnienia
Link

Kietrz Cup 2015 - prezentacja Field B:
Link


F1A,B,C - Mistrzostwa Świata 2015
Newsy F1AMistrzostwa Świata F1A, F1B, F1C 2015 w Ułan Bator w stolicy Mongolii.



Już za kilka dni tj. 27-31.07.2015r rozpoczynają się kolejne Mistrzostwa Świata Modeli Swobodnie Latających kategorii F1A,B,C - tym razem w dalekiej Mongolii.
Zawodnicy będą mieli wyśmienite warunki terenowe.



Polskę będą reprezentować zawodnicy:
W klasie F1A: Czesław Ziober, Roman Gołubowski i Bartosz Karłowski.
W klasie F1B: Andrzej Poczobut, Adam Krawiec i Stanisław Skibicki.
W klasie F1C: Marek Roman, Mariusz Gąsiorowski i Edward Burek.

Nasi zawodnicy prezentują wysoki poziom sportowy, świadczą o tym ostatnio zdobyte medale w klasyfikacji drużynowej w F1B i F1C w M.Ś. i M.E. . Teraz również liczymy na medale i trzymamy kciuki za naszych zawodnikó.

Ukazał się wywiad z naszymi reprezantami z Aeroklubu Białostockiego w Radio Białystok, warto posłuchać:

Link: http://www.radio.bialystok.pl/gosc/inde ... /id/125440

Oficjalna strona Mistrzostw Świata :
Link: http://www.ffmongolia2015.mn/

Wyniki on-line:
Link: http://www.ffmongolia2015.mn/resultDetail/9


F3K - Mistrzostwa Świata 2015
Newsy F3KOficjalna strona Mistrzostw Świata F3K - Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych Wyrzucanych z Ręki.
Link: http://www.f3k2015.com/


Kibicujemy naszemu zawodnikowi z Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Zagłębia Miedziowego: Jarkowi Grzesicy.

Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata F3K - Ludbreg/Chorwacja 19-26.07.2015r:

1. Jarosław Grzesica - Aeroklub Zagłębia Miedziowego
2. Adam Siama - Aeroklub Poznański
3. Dominik Kędzierski - Aeroklub Ziemi Lubuskiej

Są wyniki on-line : http://www.f3k2015.com/results.php

Puchar Świata:
Link: http://www.f3k2015.com/resultDetail.php?class=fizirCup

Mistrzostwa Świata:
Link: http://www.f3k2015.com/resultDetail.php?class=seniors#Totals

Planowane jest 20 rund.

Program:
Link: http://www.f3k2015.com/schedule.php

Aktualności: Startuje 90 zawodników z 33 państw świata.


Facebook:
Link: https://www.facebook.com/pages/2015-FAI-World-Championship-for-Hand-Launched-Gliders/900318033313331

Zdjęcia z zawodów:
Facebook : - Team Australia
Link: https://www.facebook.com/pages/F3K-Australia/145137805654753?fref=ts

Filmy: Mistrzostwa Świata F3K - Ludbreg/Chorwacja 19-26.07.2015r
Link
Link
Link
Link

Film z Pucharu Świata: World Cup F3K Zielona Góra 22-24.05.2015
Link

Wystawy Lotnicze "Modelarstwo lotnicze" Galeria Cuprum Arena




Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

W dniach 13-14.06.2015r można było podziwiać modele szybowców i samolotów sekcji modelarskiej Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Mieszkańcy Lubina i okolic z podziwem oglądali tak wspaniałe konstrukcje tym bardziej, że każdy z nich to latający model zdalnie sterowany, który pochodzi z Lubina i niejednokrotnie latał na lubińskim lotnisku czy nawet startował na mistrzostwach świata. To bardzo wspaniała wystawa – podkreślali mieszkańcy Lubina.
Dużym zainteresowaniem okazały się zorganizowane podczas wystawy warsztaty modelarskie dla najmłodszych, podczas których dzieci szkół podstawowych, gimnazjum a nawet przedszkolaki budowali własne szybowce. W warsztatach wzięło łącznie udział 133 uczniów. Frajdę z puszczania modeli mieli zarówno dzieci jak i dumni rodzice. Uczestnicy warsztatów startowali w zawodach na najdłuższy lot modelem szybowca „PW-5 Smyk” oraz „Swift Falcon”. Razem w zawodach wzięło udział 47 uczestników.
Dla zwycięzców ufundowane zostały atrakcyjne nagrody w tym zestawy modelarskie.
Dla wszystkich uczestników rozdano nagrody pocieszenia.

Zwycięzcy w konkursie na najdłuższy lot:

13.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Oliwia Robak
2. Zuzia Gaber
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Jakub Górecki
2. Sebastian Krakau
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „Swift Falcon”:
1. Oliwia Robak
2. Alan Grabarczyk
3. Kacper Lisik

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom organizator serdecznie gratuluje.

Na wystawie zaprezentowano zdjęcia oraz filmy szkoleniowe nagrane na lubińskim lotnisku.
Hitem pokazów był dron, z którego nakręcony film był demonstrowany podczas wystawy.

Na wystawie można było podziwiać samoloty akrobacyjne:
EXTRA 300, EXTRA 260, YAK 55, GILES 202 i inne.
Nie zabrakło też modeli zdalnie sterowanych makiet samolotów wojskowych:
MIG 29-a (model rc samolotu odrzutowego myśliwca),
HARRIER ( model rc brytyjskiego samolotu rozpoznawczego pionowego startu i lądowania),
B-2 (model rc amerykańskiego bombowca strategicznego wykonanego w układzie latającego skrzydła),
DH 110 (model rc dwumiejscowego myśliwca przechwytującego),
B-25J MITCHELL (model rc dwusilnikowego najsłynniejszego z bombowców),
TRANSAL C-160 (model rc wojskowego samolotu transportowego),
BOEING CH-47 CHINOOK (model rc śmigłowca tzw. tandemu)
oraz
modele samolotów pasażerskich:
AIRBUS A380 (model rc dwupoziomowego, czterosilnikowego samolotu pasażerskiego SuperJumbo);
modele samolotów z II wojny światowej:
SPITFIRE MK-24 (model rc najsłynniejszego brytyjskiego myśliwca);
modele szybowców:
MDM-1 FOX (model rc polskiego dwumiejscowego szybowca akrobacyjnego);
modele zawodnicze szybowców wyczynowych:
KLASY F1A ( swobodnie latające modele szybowców własnej konstrukcji, które startowały na wielu zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tym mistrzostwach świata oraz europy)
i wiele wiele innych szkoleniowych modeli akrobacyjnych.

Wystawa Modelarstwa Lotniczego z cyklu Wystawy Lotnicze „Modelarstwo Lotnicze” współfinansowana przez Gminę Miejską Lubin.

Organizator wystawy - Sekcja Modelarska Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Kontakt : sekcja.modelarska@eplu.eu





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 13.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
1 Oliwia Robak SP 9 2A 11,7 6,7 13,8 32,2 1
34 Zuzia Gaber SP 8 1D 9,5 8,2 10,3 28,0 2
11 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 6,4 10,1 7,4 23,9 3
65 Jakub Mielniczuk SP-K 4 7,5 4,0 9,1 20,6 4
61 Norbert Zawadzki SP 3 6B 5,3 6,4 8,7 20,4 5
6 Bartłomiej Prokop SP 14 4C 8,0 4,8 6,1 18,9 6
31 Martyna Ciosek SP 5 4B 6,6 10,3 0,0 16,9 7
2 Agnieszka Urban SP 3 4C 5,0 5,9 5,5 16,4 8
5 Adrian Prokop SP 14 2B 4,8 3,5 7,6 15,9 9
33 Jakub Luzar SP 5 4B 8,6 4,0 3,0 15,6 10
58 Damian Hutnik P2 4,8 4,5 5,9 15,2 11
32 Małgosia Ciosek SP 5 4B 5,1 3,0 3,6 11,7 12
63 Mateusz Stąpór SP 1 2A 3,1 3,2 4,1 10,4 13
52 Karol Popek SP 1 5C 0,5 4,4 3,6 8,5 14
62 Zuzia Stąpór P3 1,9 2,5 2,7 7,1 15
48 Piotr Bura SP 1 6C 3,8 1,0 1,2 6,0 16
54 Ada Siekaniec SP 14-G 1 2,8 2,0 0,0 4,8 17
53 Oskar Siekaniec P5 3,2 0,0 0,0 3,2 18
3 Julia Delczyk SP 1 1A 0 0 0 0
4 Nadia Delczyk SP 1 3C 0 0 0 0
7 Szymon Kapiec 0 0 0 0 0
8 Olivier Szablewski 0 0 0 0 0
9 Anna Maria Benesz 0 0 0 0 0
10 Patryk Gębka SP 9 5C 0 0 0 0
12 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 0 0 0 0
13 Dawid Bystryk SP 12 1B 0 0 0 0
14 Martyna Bystryk 0 0 0 0 0
15 Szymon Kuflikowski 0 0 0 0 0
16 Romeo Szarek 0 0 0 0 0
17 Marynika Kletkiewicz SP 5 2B 0 0 0 0
18 Szymon Dąbrowski 0 0 0 0 0
19 Damian Rychlicki SP 7 1A 0 0 0 0
20 Antoni Jaworski P7 0 0 0 0
21 Martynka Bandziak P4 0 0 0 0
22 Krystian Święch SP 5 5A 0 0 0 0
23 Maja Święch SP 5 6D 0 0 0 0
24 Leon Gzik P2 0 0 0 0
25 Kornelia Gzik SP 2 5A 0 0 0 0
26 Sandra Wójcik SP 9 3A 0 0 0 0
27 Agnieszka Stefan SP 14 4B 0 0 0 0
28 Julia Kochmańska P4 0 0 0 0
29 Tymon Malinowski P6 0 0 0 0
30 Eryk Malinowski SP 5 5A 0 0 0 0
35 Julianna Sokołowska P-R 0 0 0 0
36 Antoni Babiński P1-B 0 0 0 0
37 Krzysztof Babiński P1-B 0 0 0 0
38 Filip Samoticha P-M 0 0 0 0
39 Jakub Samoticha SP-N 0 0 0 0
40 Szymon Niedzielski P2-P 0 0 0 0
41 Maciej Niedzielski SP 3-P 0 0 0 0
42 Marek Michalik SP 1 3B 0 0 0 0
43 Igor Niewiadomski SP 5 3B 0 0 0 0
44 Oskar Płatek SP 2 2B 0 0 0 0
45 Kacper Ozga G 2 0 0 0 0
46 Łukasz Holeniewski G 5 0 0 0 0
47 Bartosz Łabęda P10 0 0 0 0
49 Jakub Bar SP 5 6A 0 0 0 0
50 Igor Góras SP109 1A 0 0 0 0
51 Pola Rogoźnicka P 0 0 0 0
55 Filip Maćkała P9 0 0 0 0
56 Sebastian Kicała G 5 0 0 0 0
57 Radek Chruściński G 1 0 0 0 0
59 Adrian Szmyt SP 3-G 2A 0 0 0 0
60 Julita Szmyt SP 3-G 1B 0 0 0 0
64 Hubert Pieściński SP 3 3B 0 0 0 0







WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
3 Jakub Górecki 0 10,1 4,3 13,0 27,4 1
1 Sebastian Krakau SP 12 VB 9,8 8,2 5,5 23,5 2
9 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 10,0 5,4 6,7 22,1 3
45 Oliwia Robak SP 9 2A 2,1 9,2 10,1 21,4 4
2 Piotr Dziadosz SP 9 5C 6,0 6,8 6,9 19,7 5
47 Norbert Zawadzki SP 3 6B 3,5 8,2 6,5 18,2 6
46 Agnieszka Urban SP 3 4C 4,2 6,0 3,5 13,7 7
12 Marta Piotrowska SP 9 3B 3,7 4,3 5,2 13,2 8
19 Alan Grabarczyk SSP 6 5,2 5,4 2,0 12,6 9
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 3,1 3,5 5,2 11,8 10
13 Grzegorz Górnicki SP 9 3B 3,4 3,8 4,6 11,8 10
39 Jan Kaczorek P5 7,3 0,2 2,8 10,3 12
4 Sabina Górecka SP 7 1A 4,2 0,6 3,8 8,6 13
5 Marcel Goluch 0 0 0 0 0
6 Antoni Kaczmarek SP 5 1D 0 0 0 0
7 Kasia Kaczmarek PN-3 0 0 0 0
10 Alan Krasoń P3 0 0 0 0
11 Marcin Tiachnig SP-CH 1 0 0 0 0
14 Sebastian Kozłowski SP 3 4E 0 0 0 0
15 Bartek Kozłowski SP 3 2C 0 0 0 0
16 Aleksandra Ogrodnik PN17-G 0 0 0 0
17 Aleksander Ligęza PZ 0 0 0 0
18 Lena Ligęza PZ 0 0 0 0
20 Igor Fąfara SP-WR 6A 0 0 0 0
21 Lena Masłowska P-G 0 0 0 0
22 Mateusz Krupski SP 4-L 0 0 0 0
23 Karolina Gurau P-SZ 0 0 0 0
24 Natalia Kaczorowska G 5 1 0 0 0 0
25 Gracjan Hałysz SP N 0 0 0 0
26 Gniewko Maksymski PW 0 0 0 0
27 Nadzieja Maksymski PW 0 0 0 0
28 Michał Kuchciak PN 14 0 0 0 0
29 Nadia Kubacka 0 0 0 0 0
30 Wojtek Opaliński 0 0 0 0 0
31 Julia Szlachta 0 0 0 0 0
32 Maks Wiadrowski SP 9 2A 0 0 0 0
33 Karol Szafran 0 0 0 0 0
34 Kubuś Zięcina 0 0 0 0 0
35 Maja Kozłowska SP 3 1C 0 0 0 0
36 Oskar Langner P1-Ch 0 0 0 0
37 Filip Hawrylczak P4-P 0 0 0 0
38 Maciej Pasek SP 1-Ch 0 0 0 0
40 Wiktor Rakoczy P12 0 0 0 0
41 Marysia Reguła SP 5-B 0 0 0 0
42 Dominika Bochen SP 41-J 0 0 0 0
43 Malinka Zając 0 0 0 0 0
44 Paweł Rątkiewicz P-Z 0 0 0 0





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca "Swift Falcon"
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
16 Oliwia Robak SP 9 2A 16,9 9,1 12,9 38,9 1
2 Alan Grabarczyk SSP 6 4,4 14,0 16,0 34,4 2
20 Kacper Lisik SP 7 5C 13,0 7,2 12,0 32,2 3
18 Norbert Zawadzki SP 3 6B 11,6 12,8 6,8 31,2 4
12 Agnieszka Urban SP 3 4C 11,8 6,6 5,0 23,4 5
6 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 7,7 6,2 6,5 20,4 6
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 7,0 8,0 4,6 19,6 7
7 Paweł Niżnik SP 5 4B 5,5 5,1 7,0 17,6 8
15 Igor Budnik SP 5 4C 3,3 5,9 6,5 15,7 9
9 Piotr Bura SP 1 6C 7,7 7,7 0,0 15,4 10
4 Piotr Dziadosz SP 9 5C 4,8 4,8 5,6 15,2 11
5 Sebastian Krakau SP 12 5B 4,8 4,1 5,3 14,2 12
14 Sebastian Kicała G 5 1B 4,5 4,0 5,5 14,0 13
13 Filip Laskowski SP 14 2D 5,1 8,0 0,0 13,1 14
17 Konrad Jakubowski SP 1 4B 4,6 3,0 5,2 12,8 15
19 Mateusz Dzieża SP 10 5A 0,0 4,6 2,1 6,7 16
10 Jakub Bar SP 5 4A 4,5 0,0 0,0 4,5 17
1 Łukasz Małecki SP 14 4D 0 0 0 0
3 Gracjan Hałysz SP-N 0 0 0 0
11 Michał Cetnar SP 5 4B 0 0 0 0
21 Paulina Tomczak SP 1 1C 0 0 0 0






Wycieczki Zapoznawcze "Bliżej Lotnictwa" cz1


Zadanie współfinansowane przez Gminę Miejską Lubin.

Miejsce: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - lotnisko
Data: 12.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wycieczki zapoznawcze "Bliżej lotnictwa"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK

WYKAZ UCZESTNIKÓW:

Nr Imię Nazwisko Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
6 Piotr Bonkosz 10 5 5 20 1
9 Oliwier Hadalski 6 9 4 19 2
5 Krystian Kosterko 6 7 5 18 3
4 Borys Chojnacki 4 6 5 15
11 Jakub Grabowski 3 7 4 14
1 Juliusz Śmigielski 2 6 6 14
10 Zbyszek Burczak 3 5 5 13
2 Michał Smalec 2 3 3 8

Nr Imię Nazwisko Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
13 Amelia Linert 8 3 3 14 1
3 Sandra Laik 2 5 6 13 2
12 Lena Kulczycka 5 3 4 12 3
7 AleksandraStefanek 2 4 5 11
8 Alicja Harabień 3 4 3 10











WYSTAWY LOTNICZE - "MODELARSTWO LOTNICZE"






























WYSTAWA MODELARSTWA LOTNICZEGO
(godz. 10.00-21.00)

Wystawa modelarstwa lotniczego, która odbędzie się 13-14.06.2015 roku w atrium Galerii Cuprum Arena to pierwsza taka wystawa modelarska w Lubinie z udziałem największych modeli zdalnie sterowanych. Postęp w elektronice jak również dostęp do najnowszych technologii kompozytowych przekłada się na szybkie zastosowanie właśnie w modelarstwie lotniczym.
Każdy z widzów będzie mógł zobaczyć i podziwiać modele z bliska, która nie raz latały na lubińskim lotnisku. Przy okazji można dowiedzieć się historii o każdym z modeli.
Hitem wystawy będą modele zdalnie sterowane akrobacyjne „giganty”, jedne z najlepszych makiet samolotów akrobacyjnych:
EXTRA 330
YAK 55
SUKHOI SU 26
GILES 202

Nie zabraknie też modeli zdalnie sterowanych makiet samolotów wojskowych:
MIG 29-a (model rc samolotu odrzutowego myśliwca)
HARRIER ( model rc brytyjskiego samolotu rozpoznawczego pionowego startu i lądowania)
B-2 (model rc amerykańskiego bombowca strategicznego wykonanego w układzie latającego skrzydła)
DH 110 (model rc dwumiejscowego myśliwca przechwytującego)
B-25J MITCHELL (model rc dwusilnikowego najsłynniejszego z bombowców)
TRANSAL C-160 (model rc wojskowego samolotu transportowego)
BOEING CH-47 CHINOOK (model rc śmigłowca tzw. tandemu)
oraz
Modele samolotów pasażerskich:
AIRBUS A380 (model rc dwupoziomowego, czterosilnikowego samolotu pasażerskiego SuperJumbo)
Modele samolotów z II wojny światowej:
SPITFIRE MK-24 (model rc najsłynniejszego brytyjskiego myśliwca)
Modele szybowców:
MDM-1 FOX (model rc polskiego dwumiejscowego szybowca akrobacyjnego)
Modele zawodnicze szybowców wyczynowych:
KLASY F1A ( swobodnie latające modele szybowców własnej konstrukcji, które startowały na wielu zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tym mistrzostwach świata oraz europy).
i wiele wiele innych szkoleniowych modeli akrobacyjnych.


WARSZTATY MODELARSKIE: BUDOWA SZYBOWCA PRZEZ NAJMŁODSZYCH
(godz. 13.00-16.00)

Najmłodsi, pod okiem instruktorów, będą mogli zbudować jednego z szybowców tzw. „rzutków”:
Smyk PW-5 oraz Swift Falcon (ilość modeli ograniczona).

KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH
(godz. 16.00)

Uczestnicy warsztatów będą mogli spróbować swoich sił w konkursie.
Na koniec warsztatów zorganizowane będą zawody na najdłuższy lot szybowca „Swift Falcon”.
Dla zwycięzców ufundowane zostaną nagrody oraz między innymi modele: Aviator Firebird Glider.

POKAZY MODELARSKIE
(godz. 17.00)

Przy sprzyjającej pogodzie doświadczeni modelarze, w pobliżu fontanny galerii, zaprezentują modele rc w locie. Zobaczyć będzie można między innymi najnowsze konstrukcje dronów, wykorzystywanych do videofilmowania jak również do celów geodezyjnych.



ZS3
Newsy : Zawody modelarskie - Lubin AZMAeroklub Zagłębia Miedziowego
Sekcja Modelarska

w dniu 28.05.2015r

przeprowadziła Wystawę Lotniczą "Modelarstwo Lotnicze" w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie

Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Lubin.


Wystawa odbyła się w Sali Audiowizualnej Zespołu Szkół nr 3 w Lubinie gdzie zaprezentowano modele członków sekcji modelarskiej AZM tj. między innymi modele zdalnie sterowane samolotów, śmigłowców i szybowców, sportowych oraz wojskowych.
W wystawie wzięli udział uczniowie z 15 klas:(Id,IIIb,Ia,Ic,IIa,Ib,IIb,IIIa,VIb,IVb,IVa,IVc,Va.Vb,VIa).
Po wystawie zostały przeprowadzone warsztaty modelarskie, w których wzięło udział 3 klasy.
29 osób przystąpiło do konkursu.

Zwycięzcy konkursu (Zawody modelarskie modeli szybowców " Swift Falcon" ):
1 m-ce Hubert Szczepanik kl. IVa
2 m-ce Marcel Gajda kl. IVa
3 m-ce Agnieszka Urban kl. IVc







Więcej informacji na stronie Zespołu Szkól nr 3 w Lubinie:

Link - opis www.zs3lubin.pl

Więcej zdjęć na stronie Zespołu Szkół nr 3 w Lubinie:

Link - zdjęcia www.zs3lubin.pl
Wystawy Lotnicze
Ośrodek Modelarstwa Lotniczego (Sekcja modelarska)
Aeroklubu Zagłębia Miedziowego
zaprasza na:
Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"

Miejsce wystaw:
1. 28.05.2015r Zespół Szkół nr 3 w Lubinie.
2. 13-14.06.2015r Galeria Cuprum Arena w Lubinie.

Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Lubin.









Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowa fotografia
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

heniek
29.08.2016 20:53
Mistrzostwa Europy w Serbii F1ABC,pięknie polatali w F1B i F1C: http://komisjamodelarskaa
p.pl/?page_id=198


UMR
01.05.2016 13:12
Powstała zakładka : Regulaminy lądowiska modelarskiego AZM Lubin

UMR
22.07.2015 13:33
Mistrzostwa Świata Modeli Swobodnie Latających F1A,B,C w Ułan Bator stolicy Mongolii. Zapraszam do zapoznania się z newsem.

UMR
21.07.2015 18:36
Jarosław Grzesica startuje w Mistrzostwach Świata w Chorwacji. 20-24.07 Loty oficjalne Mistrzostw Świata F3K. 25.07 - Finał Mistrzostw Świata F3K.

UMR
25.03.2015 00:01
AZM Lubin - Sekcja Modelarska zaprasza do rejestracji on-line na MP i PP w F3K Lubin 2015.

heniek
28.11.2014 22:17
Strona MŚ 2015 : http://www.ffmongolia2015
.mn/


heniek
19.11.2014 22:18
A zobaczcie to: http://www.flyingtv.pl/fi
lm,lotnictwo60,filmy-0,il
e-10,samolot-169.html


stadek
14.11.2014 15:54
tak kiedyś było:http://www.youtube.c
om/watch?v=FXDHguHIJuk#ac
tion=share


UMR
20.07.2014 00:00
Dodano zdjęcia z wystawy modeli AZM w Kinie HELIOS - 19.07 : GALERIA

UMR
17.04.2014 21:23
Ładna recenzja o zawodach i kilka zdjęć: http://www.rcazl.pl/aktua
lnosc/139-pp-lubin-2014.h
tml


Archiwum
Copyright © 2007 :
Super admin: Mariusz 56618 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor