Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 11
Nieaktywowany Użytkownik: 6
Najnowszy Użytkownik: Mateusz
Wystawy Lotnicze "Modelarstwo lotnicze" Galeria Cuprum Arena




Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

W dniach 13-14.06.2015r można było podziwiać modele szybowców i samolotów sekcji modelarskiej Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Mieszkańcy Lubina i okolic z podziwem oglądali tak wspaniałe konstrukcje tym bardziej, że każdy z nich to latający model zdalnie sterowany, który pochodzi z Lubina i niejednokrotnie latał na lubińskim lotnisku czy nawet startował na mistrzostwach świata. To bardzo wspaniała wystawa – podkreślali mieszkańcy Lubina.
Dużym zainteresowaniem okazały się zorganizowane podczas wystawy warsztaty modelarskie dla najmłodszych, podczas których dzieci szkół podstawowych, gimnazjum a nawet przedszkolaki budowali własne szybowce. W warsztatach wzięło łącznie udział 133 uczniów. Frajdę z puszczania modeli mieli zarówno dzieci jak i dumni rodzice. Uczestnicy warsztatów startowali w zawodach na najdłuższy lot modelem szybowca „PW-5 Smyk” oraz „Swift Falcon”. Razem w zawodach wzięło udział 47 uczestników.
Dla zwycięzców ufundowane zostały atrakcyjne nagrody w tym zestawy modelarskie.
Dla wszystkich uczestników rozdano nagrody pocieszenia.

Zwycięzcy w konkursie na najdłuższy lot:

13.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Oliwia Robak
2. Zuzia Gaber
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „PW-5 Smyk”:
1. Jakub Górecki
2. Sebastian Krakau
3. Wiktoria Kaliszewska

14.06.2015r – Zawody modeli szybowców „Swift Falcon”:
1. Oliwia Robak
2. Alan Grabarczyk
3. Kacper Lisik

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom organizator serdecznie gratuluje.

Na wystawie zaprezentowano zdjęcia oraz filmy szkoleniowe nagrane na lubińskim lotnisku.
Hitem pokazów był dron, z którego nakręcony film był demonstrowany podczas wystawy.

Na wystawie można było podziwiać samoloty akrobacyjne:
EXTRA 300, EXTRA 260, YAK 55, GILES 202 i inne.
Nie zabrakło też modeli zdalnie sterowanych makiet samolotów wojskowych:
MIG 29-a (model rc samolotu odrzutowego myśliwca),
HARRIER ( model rc brytyjskiego samolotu rozpoznawczego pionowego startu i lądowania),
B-2 (model rc amerykańskiego bombowca strategicznego wykonanego w układzie latającego skrzydła),
DH 110 (model rc dwumiejscowego myśliwca przechwytującego),
B-25J MITCHELL (model rc dwusilnikowego najsłynniejszego z bombowców),
TRANSAL C-160 (model rc wojskowego samolotu transportowego),
BOEING CH-47 CHINOOK (model rc śmigłowca tzw. tandemu)
oraz
modele samolotów pasażerskich:
AIRBUS A380 (model rc dwupoziomowego, czterosilnikowego samolotu pasażerskiego SuperJumbo);
modele samolotów z II wojny światowej:
SPITFIRE MK-24 (model rc najsłynniejszego brytyjskiego myśliwca);
modele szybowców:
MDM-1 FOX (model rc polskiego dwumiejscowego szybowca akrobacyjnego);
modele zawodnicze szybowców wyczynowych:
KLASY F1A ( swobodnie latające modele szybowców własnej konstrukcji, które startowały na wielu zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tym mistrzostwach świata oraz europy)
i wiele wiele innych szkoleniowych modeli akrobacyjnych.

Wystawa Modelarstwa Lotniczego z cyklu Wystawy Lotnicze „Modelarstwo Lotnicze” współfinansowana przez Gminę Miejską Lubin.

Organizator wystawy - Sekcja Modelarska Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
Kontakt : sekcja.modelarska@eplu.eu





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 13.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
1 Oliwia Robak SP 9 2A 11,7 6,7 13,8 32,2 1
34 Zuzia Gaber SP 8 1D 9,5 8,2 10,3 28,0 2
11 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 6,4 10,1 7,4 23,9 3
65 Jakub Mielniczuk SP-K 4 7,5 4,0 9,1 20,6 4
61 Norbert Zawadzki SP 3 6B 5,3 6,4 8,7 20,4 5
6 Bartłomiej Prokop SP 14 4C 8,0 4,8 6,1 18,9 6
31 Martyna Ciosek SP 5 4B 6,6 10,3 0,0 16,9 7
2 Agnieszka Urban SP 3 4C 5,0 5,9 5,5 16,4 8
5 Adrian Prokop SP 14 2B 4,8 3,5 7,6 15,9 9
33 Jakub Luzar SP 5 4B 8,6 4,0 3,0 15,6 10
58 Damian Hutnik P2 4,8 4,5 5,9 15,2 11
32 Małgosia Ciosek SP 5 4B 5,1 3,0 3,6 11,7 12
63 Mateusz Stąpór SP 1 2A 3,1 3,2 4,1 10,4 13
52 Karol Popek SP 1 5C 0,5 4,4 3,6 8,5 14
62 Zuzia Stąpór P3 1,9 2,5 2,7 7,1 15
48 Piotr Bura SP 1 6C 3,8 1,0 1,2 6,0 16
54 Ada Siekaniec SP 14-G 1 2,8 2,0 0,0 4,8 17
53 Oskar Siekaniec P5 3,2 0,0 0,0 3,2 18
3 Julia Delczyk SP 1 1A 0 0 0 0
4 Nadia Delczyk SP 1 3C 0 0 0 0
7 Szymon Kapiec 0 0 0 0 0
8 Olivier Szablewski 0 0 0 0 0
9 Anna Maria Benesz 0 0 0 0 0
10 Patryk Gębka SP 9 5C 0 0 0 0
12 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 0 0 0 0
13 Dawid Bystryk SP 12 1B 0 0 0 0
14 Martyna Bystryk 0 0 0 0 0
15 Szymon Kuflikowski 0 0 0 0 0
16 Romeo Szarek 0 0 0 0 0
17 Marynika Kletkiewicz SP 5 2B 0 0 0 0
18 Szymon Dąbrowski 0 0 0 0 0
19 Damian Rychlicki SP 7 1A 0 0 0 0
20 Antoni Jaworski P7 0 0 0 0
21 Martynka Bandziak P4 0 0 0 0
22 Krystian Święch SP 5 5A 0 0 0 0
23 Maja Święch SP 5 6D 0 0 0 0
24 Leon Gzik P2 0 0 0 0
25 Kornelia Gzik SP 2 5A 0 0 0 0
26 Sandra Wójcik SP 9 3A 0 0 0 0
27 Agnieszka Stefan SP 14 4B 0 0 0 0
28 Julia Kochmańska P4 0 0 0 0
29 Tymon Malinowski P6 0 0 0 0
30 Eryk Malinowski SP 5 5A 0 0 0 0
35 Julianna Sokołowska P-R 0 0 0 0
36 Antoni Babiński P1-B 0 0 0 0
37 Krzysztof Babiński P1-B 0 0 0 0
38 Filip Samoticha P-M 0 0 0 0
39 Jakub Samoticha SP-N 0 0 0 0
40 Szymon Niedzielski P2-P 0 0 0 0
41 Maciej Niedzielski SP 3-P 0 0 0 0
42 Marek Michalik SP 1 3B 0 0 0 0
43 Igor Niewiadomski SP 5 3B 0 0 0 0
44 Oskar Płatek SP 2 2B 0 0 0 0
45 Kacper Ozga G 2 0 0 0 0
46 Łukasz Holeniewski G 5 0 0 0 0
47 Bartosz Łabęda P10 0 0 0 0
49 Jakub Bar SP 5 6A 0 0 0 0
50 Igor Góras SP109 1A 0 0 0 0
51 Pola Rogoźnicka P 0 0 0 0
55 Filip Maćkała P9 0 0 0 0
56 Sebastian Kicała G 5 0 0 0 0
57 Radek Chruściński G 1 0 0 0 0
59 Adrian Szmyt SP 3-G 2A 0 0 0 0
60 Julita Szmyt SP 3-G 1B 0 0 0 0
64 Hubert Pieściński SP 3 3B 0 0 0 0







WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca PW-5 SMYK
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
3 Jakub Górecki 0 10,1 4,3 13,0 27,4 1
1 Sebastian Krakau SP 12 VB 9,8 8,2 5,5 23,5 2
9 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 10,0 5,4 6,7 22,1 3
45 Oliwia Robak SP 9 2A 2,1 9,2 10,1 21,4 4
2 Piotr Dziadosz SP 9 5C 6,0 6,8 6,9 19,7 5
47 Norbert Zawadzki SP 3 6B 3,5 8,2 6,5 18,2 6
46 Agnieszka Urban SP 3 4C 4,2 6,0 3,5 13,7 7
12 Marta Piotrowska SP 9 3B 3,7 4,3 5,2 13,2 8
19 Alan Grabarczyk SSP 6 5,2 5,4 2,0 12,6 9
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 3,1 3,5 5,2 11,8 10
13 Grzegorz Górnicki SP 9 3B 3,4 3,8 4,6 11,8 10
39 Jan Kaczorek P5 7,3 0,2 2,8 10,3 12
4 Sabina Górecka SP 7 1A 4,2 0,6 3,8 8,6 13
5 Marcel Goluch 0 0 0 0 0
6 Antoni Kaczmarek SP 5 1D 0 0 0 0
7 Kasia Kaczmarek PN-3 0 0 0 0
10 Alan Krasoń P3 0 0 0 0
11 Marcin Tiachnig SP-CH 1 0 0 0 0
14 Sebastian Kozłowski SP 3 4E 0 0 0 0
15 Bartek Kozłowski SP 3 2C 0 0 0 0
16 Aleksandra Ogrodnik PN17-G 0 0 0 0
17 Aleksander Ligęza PZ 0 0 0 0
18 Lena Ligęza PZ 0 0 0 0
20 Igor Fąfara SP-WR 6A 0 0 0 0
21 Lena Masłowska P-G 0 0 0 0
22 Mateusz Krupski SP 4-L 0 0 0 0
23 Karolina Gurau P-SZ 0 0 0 0
24 Natalia Kaczorowska G 5 1 0 0 0 0
25 Gracjan Hałysz SP N 0 0 0 0
26 Gniewko Maksymski PW 0 0 0 0
27 Nadzieja Maksymski PW 0 0 0 0
28 Michał Kuchciak PN 14 0 0 0 0
29 Nadia Kubacka 0 0 0 0 0
30 Wojtek Opaliński 0 0 0 0 0
31 Julia Szlachta 0 0 0 0 0
32 Maks Wiadrowski SP 9 2A 0 0 0 0
33 Karol Szafran 0 0 0 0 0
34 Kubuś Zięcina 0 0 0 0 0
35 Maja Kozłowska SP 3 1C 0 0 0 0
36 Oskar Langner P1-Ch 0 0 0 0
37 Filip Hawrylczak P4-P 0 0 0 0
38 Maciej Pasek SP 1-Ch 0 0 0 0
40 Wiktor Rakoczy P12 0 0 0 0
41 Marysia Reguła SP 5-B 0 0 0 0
42 Dominika Bochen SP 41-J 0 0 0 0
43 Malinka Zając 0 0 0 0 0
44 Paweł Rątkiewicz P-Z 0 0 0 0





WYKAZ UCZESTNIKÓW
Warsztaty modelarskie zakończone konkursem : Budowa szybowca "Swift Falcon"
Miejsce: Wystawa Modelarstwa Lotniczego w Galerii Cuprum Arena w Lubinie
Data: 14.06.2015r
Zadanie z cyklu: Wystawy Lotnicze "Modelarstwo Lotnicze"
Organizator: Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Sekcja Modelarska

Nr Imię Nazwisko Szkoła Klasa Lot1 Lot2 Lot3 Suma Miejsce
16 Oliwia Robak SP 9 2A 16,9 9,1 12,9 38,9 1
2 Alan Grabarczyk SSP 6 4,4 14,0 16,0 34,4 2
20 Kacper Lisik SP 7 5C 13,0 7,2 12,0 32,2 3
18 Norbert Zawadzki SP 3 6B 11,6 12,8 6,8 31,2 4
12 Agnieszka Urban SP 3 4C 11,8 6,6 5,0 23,4 5
6 Wiktoria Kaliszewska SP 5 5B 7,7 6,2 6,5 20,4 6
8 Weronika Kaliszewska SP 5 3A 7,0 8,0 4,6 19,6 7
7 Paweł Niżnik SP 5 4B 5,5 5,1 7,0 17,6 8
15 Igor Budnik SP 5 4C 3,3 5,9 6,5 15,7 9
9 Piotr Bura SP 1 6C 7,7 7,7 0,0 15,4 10
4 Piotr Dziadosz SP 9 5C 4,8 4,8 5,6 15,2 11
5 Sebastian Krakau SP 12 5B 4,8 4,1 5,3 14,2 12
14 Sebastian Kicała G 5 1B 4,5 4,0 5,5 14,0 13
13 Filip Laskowski SP 14 2D 5,1 8,0 0,0 13,1 14
17 Konrad Jakubowski SP 1 4B 4,6 3,0 5,2 12,8 15
19 Mateusz Dzieża SP 10 5A 0,0 4,6 2,1 6,7 16
10 Jakub Bar SP 5 4A 4,5 0,0 0,0 4,5 17
1 Łukasz Małecki SP 14 4D 0 0 0 0
3 Gracjan Hałysz SP-N 0 0 0 0
11 Michał Cetnar SP 5 4B 0 0 0 0
21 Paulina Tomczak SP 1 1C 0 0 0 0






Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowa fotografia
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mariusz
18.04.2020 21:52
Polecam film F1A trening 2018

Mateusz
18.04.2020 14:23
dzieńdobry wszystkim

UMR
13.04.2019 22:55
Opublikowano listę zawodników F3K na dzień 13.04.2019r

UMR
01.08.2018 23:40
Wyniki z Mistrzostw Europy modeli szybowców klasy F1ABC http://www.faif1abc.com/2
-3/


mariusz
01.12.2017 22:02
09.12.2017r (sobota) Zebranie sekcji modelarskiej godz. 17.00 Szczegóły w Newsach.

heniek
29.08.2016 20:53
Mistrzostwa Europy w Serbii F1ABC,pięknie polatali w F1B i F1C: http://komisjamodelarskaa
p.pl/?page_id=198


UMR
01.05.2016 13:12
Powstała zakładka : Regulaminy lądowiska modelarskiego AZM Lubin

UMR
22.07.2015 13:33
Mistrzostwa Świata Modeli Swobodnie Latających F1A,B,C w Ułan Bator stolicy Mongolii. Zapraszam do zapoznania się z newsem.

UMR
21.07.2015 18:36
Jarosław Grzesica startuje w Mistrzostwach Świata w Chorwacji. 20-24.07 Loty oficjalne Mistrzostw Świata F3K. 25.07 - Finał Mistrzostw Świata F3K.

UMR
25.03.2015 00:01
AZM Lubin - Sekcja Modelarska zaprasza do rejestracji on-line na MP i PP w F3K Lubin 2015.

Archiwum
Copyright © 2007 :
Super admin: Mariusz 121811 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor