Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
PP F3K Lubin 2018
Dodane przez UMR dnia 07.04.2018 10:16
PP F3K 2018 - Lubin SOBOTA 21.04.2018 - DOSTĘPNY BIULETYN - AKTUALNA LISTA ZAWODNIKÓW PONIŻEJ (LISTA ZAMKNIĘTA)

Sekcja modelarska AZM Lubin informuje, że Puchar Polski w klasie modelarskiej F3K odbędzie się w dn. 21.04.2018r (termin rezerwowy to 22.04.2018r).
Miejsce - Lotnisko Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.
















Zapraszamy.

Informacje organizacyjne dla zawodników:


Zapisy zawodników na e-mail organizatora: sekcja.modelarska@eplu.eu

Zgłoszenia mailowe przyjmowane są do 19.04.2018r do godz. 20.00 !!!





Potwierdzenie zapisów i noclegu w mailu zwrotnym.
Kontakt dot. zapisów: tel. 0048 668451332

Rezerwacja noclegów na lotnisku wg kolejności zgłoszeń mailowych (max. 20 osób).

Informacje szczegółowe dla zawodników zawarte są w biuletynie zawodów pn. "Informacje Organizacyjne na temat zawodów":
//----- LINK -----//



Program zawodów:
Piątek, 20.04.2018
19:00-21:00 – rejestracja i zakwaterowanie na lotnisku

Sobota, 21.04.2018
09:00-09:30 - trening, przygotowanie terenu, otwarcie zawodów
10:00-13:00 - zawody
13:00-13:30 - przerwa
13:30-16:30 - zawody
17:00-17:30 - zakończenie zawodów PP

Niedziela, 22.04.2018
10:00-14.00 - trening kadry modelarskiej

Organizator zapewnia nocleg dla zawodników na lotnisku AZM Lubin (odpłatnie wg cennika AZM Lubin) max. 20 osób.
Organizator nie zapewnia wyżywienia. Planowany gril w przerwie podczas zawodów.



Lista zgłoszonych zawodników na dzień 20.04.2018: Noclegi: Ilość dni x osoba


1 Cezary Janas POL 5893 FAI-ID66925 2,4GHz Aeromodelklub ArtBem BCK 2x2
2 Andrzej Piłatowicz POL 7580 FAI-ID94367 2,4GHz Aeroklub Warszawski 2x1
3 Michał Sokołowski POL 7447 FAI-ID66924 2,4GHz Aeromodelklub ArtBem BCK 2x1
4 Kacper Chrószcz-j POL 7613 FAI-ID100688 2,4GHz Aeroklub ROW Rybnik 2x1
5 Zbigniew Chrószcz POL 3137 FAI-ID91988 2,4GHz Aeroklub ROW Rybnik 2x1
6 Leszek Małmyga POL 4578 FAI-ID53721 2,4GHz Aeroklub Ziemi Lubuskiej 2x1
7 Jarosław Grzesica POL 3379 FAI-ID53946 2,4GHz Aeroklub Zagłębia Miedziowego 2x1
8 Dariusz Szafarowicz POL 7358 FAI-ID66936 2,4GHz Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny "FENIX" 2x1
9 Rafał Budzoń POL 4659 FAI-ID54132 2,4GHz GSML Gliwice 2x1
10 Adam Siama POL 3938 FAI-ID54010 2,4GHz Aeroklub Poznański ---
11 Michał Filas POL 4624 FAI-ID54116 2,4GHz MTSR "SOWINIEC" ---
12 Krzysztof Przybytek POL 3754 FAI-ID54112 2,4GHz MTSR "SOWINIEC" ---
13 Adam Koszałka POL 7485 FAI-ID82354 2,4GHz MTSR "SOWINIEC" ---
14 Sebastian Florek POL 7591 FAI-ID94396 2,4GHz MTSR "SOWINIEC" ---
15 Mariusz Urban POL 4024 FAI-ID66937 2,4GHz Aeroklub Zagłębia Miedziowego ---